20 března, 2008

Barmanské trénoviště obrazem

Jedna křeslo a dva koberce. Největší problém byl právě s umístěním koberců. Každý jiný a každý by potřeboval trochu seřezat, nebo naopak prodloužit.

Pohled z chodby ze sklepa. Na stolech jsou už připravené dva koberce z TOSky. Další dva koberce už jsou uvnitř.

Tohle umístění křesla a koberce se neosvědšilo...

Takhle už by ty koberce teoreticky být mohly. Teď ještě přesunout ty těžké skříně. O tu větší mrchu sem se pořezal.

Koberce na svých místech, gauč který je starší než já taky a stoly budou asi taky takhle.

Na stole už i uburs, v popředí dvě flairingové flašky, v pozadí dvě poloviny Bostonu, jedna třetina shakeru. A v úplném pozadí červené tričko (ve sklepě je horzné horko).

A tady už v plné polní.

Poslední úprava - cedule "Barmanské trénoviště, správce učebny: Adam Homola" a pod tím je ještě adresa na tenhle blog. Sice si to v tom sklepě moc lidí asi nepřečte, ale třeba si toho všimne pan školník :).

1 komentář:

  1. Nevertheless, American Roulette stays extremely popular nonetheless European Roulette and French Roulette are the most well-liked amongst gamers. These roulette variants provide higher profitable odds than American Roulette as a result of|as a end result of} 카지노사이트 they comprise only the one zero. Online roulette sitesvying on your consideration, however only a select few deserve your hard-earned cash. We hope our mini-reviews helped you select one of the best roulette website in your betting preferences.

    OdpovědětVymazat